Palletdoos europallet 1185 x 785 x 870 mm
Artikelnr:
21000008
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 13,89€ 16,81
Per Stuk
Palletdoos europallet 1185 x 785 x 870 mm is een stevige dubbelgolf doos, perfect voor zware ladingen op Europallets en geschikt voor exportzendingen.
Op voorraad
- Goed stapelbaar
- Zware kwaliteit
- Europalletformaat
Jij betaalt
€ 25,30
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 25,30
Excl. BTW
€ 30,61
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze palletdoos europallet met afmetingen 1185 x 785 x 870 mm is gemaakt van stevig dubbelgolf karton en biedt optimale bescherming voor zware producten en bulkgoederen. Dankzij het formaat past de doos perfect op een Europallet, wat zorgt voor efficiënt stapelen en transport. De doos is eenvoudig op te zetten, wordt plano geleverd en is zeer geschikt voor export. Je sluit de doos met tape of lijm. Exclusief pallet.
Specificaties
| Artikelnummer | 21000008 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 1185 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 785 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 870 mm |
| Lengte | 1200 mm |
| Breedte | 800 mm |
| Hoogte | 900 mm |
| Aantal golven | Dubbelgolf |
| Pallethoeveelheid | 75 |
| Percentage gerecycled materiaal | 80 |
| Materiaal | Karton |
| Pallettype | Europallet |
| Productkleur | Bruin |
| Volume | 809 liter |