Postdoos klep met sluitlip type 1 155 x 110 x 16 mm (enkelgolf)
Artikelnr:
07000932
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 0,35€ 0,42
Per Stuk
Postdoos 155 x 110 x 16 mm van enkelgolfkarton met bovenklep. Tapevrij te sluiten, strak design en ruimtebesparend voor kleine zakelijke zendingen.
Op voorraad
- Gemakkelijk sluiten
- Bespaart opslagruimte
- Zakelijke look
Jij betaalt
€ 0,59
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 59,00
Excl. BTW
€ 71,39
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze compacte postdoos van 155 x 110 x 16 mm is gemaakt van gestanst enkelgolfkarton en voorzien van een bovenklep met insteeksluiting aan de onderzijde. De sluitklep valt netjes over de doos en geeft een professionele uitstraling. Je zet de doos snel op zonder tape, wat tijd en materiaal bespaart. Dankzij de plano levering en het platte ontwerp is deze bruine doos ideaal voor kleine zendingen.
Specificaties
| Artikelnummer | 07000932 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 155 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 110 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 16 mm |
| Aantal golven | Enkelgolf |
| Pallethoeveelheid | 11000 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |