Postdoos klep met sluitlip type 1 220 x 155 x 29 mm (enkelgolf)
Artikelnr:
07000957
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 0,48€ 0,58
Per Stuk
Postdoos 220 x 155 x 29 mm van enkelgolfkarton met bovenklep. Tapevrij te sluiten, compact op te bergen en geschikt voor representatieve verzendingen.
Op voorraad
- Makkelijk sluiten
- Compact op te bergen
- Oogt professioneel
Jij betaalt
€ 0,79
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 79,00
Excl. BTW
€ 95,59
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze postdoos van 220 x 155 x 29 mm is gemaakt van stevig, gestanst enkelgolfkarton en voorzien van een bovenklep met insteeksluiting aan de onderzijde. De sluitklep valt netjes over de doos en zorgt voor een professionele uitstraling. Je zet de doos snel op zonder tape, wat tijd en materiaal bespaart. De witte dozen worden plano geleverd en zijn geschikt voor representatieve zendingen, zonder beperking op lengte.
Specificaties
| Artikelnummer | 07000957 |
|---|---|
| DIN formaat | A5 |
| Lengte binnenmaat (in mm) | 220 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 155 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 29 mm |
| Aantal golven | Enkelgolf |
| Pallethoeveelheid | 4000 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Wit |