Postdoos klep met sluitlip type 1 155 x 110 x 29 mm (enkelgolf)
Artikelnr:
07000844
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 0,24€ 0,29
Per Stuk
Postdoos 155 x 110 x 29 mm met bovenklep van enkelgolfkarton. Tapevrij te sluiten, strak design en ruimtebesparend voor kleine zendingen.
Op voorraad
- Gemakkelijk sluiten
- Bespaart opslagruimte
- Zakelijke look
Jij betaalt
€ 0,39
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 19,50
Excl. BTW
€ 23,60
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze postdoos van 155 x 110 x 29 mm is gemaakt van gestanst enkelgolfkarton en voorzien van een bovenklep met insteeksluiting aan de onderzijde. De sluitklep valt netjes over de doos en zorgt voor een professionele uitstraling. Je zet de doos snel op zonder tape, wat tijd bespaart. Dankzij het platte ontwerp en de plano levering is deze doos ideaal voor compacte zendingen.
Specificaties
| Artikelnummer | 07000844 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 155 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 110 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 29 mm |
| Aantal golven | Enkelgolf |
| Pallethoeveelheid | 11000 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |