Postdoos klep met sluitlip type 1 225 x 115 x 35 mm (enkelgolf)
Artikelnr:
07000850
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 0,34€ 0,41
Per Stuk
Postdoos 225 x 115 x 35 mm van enkelgolfkarton met bovenklep. Tapevrij te sluiten, strak design en ruimtebesparend voor kleine zakelijke zendingen.
Op voorraad
- Gemakkelijk sluiten
- Bespaart opslagruimte
- Zakelijke look
Jij betaalt
€ 0,56
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 28,00
Excl. BTW
€ 33,88
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze postdoos van 225 x 115 x 35 mm is gemaakt van gestanst enkelgolfkarton en voorzien van een bovenklep met insteeksluiting aan de onderzijde. De sluitklep valt netjes over de doos en zorgt voor een professionele uitstraling. Je zet de doos snel op zonder tape, wat tijd en materiaal bespaart. Dankzij de plano levering en compacte afmetingen is deze doos ideaal voor kleine zendingen.
Specificaties
| Artikelnummer | 07000850 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 225 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 115 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 35 mm |
| Aantal golven | Enkelgolf |
| Pallethoeveelheid | 4000 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |