PVC gekleurde tape breedte 50 mm-rollengte 66 m-↕︎ 32 µm
Artikelnr:
08000130
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 3,44€ 4,16
Per Rol
Groene PVC tape van 66 m x 50 mm met solventlijm. Geruisloos af te rollen en geschikt voor lichte tot zware toepassingen.
Op voorraad
- diverse kleuren
- geruisloos
- Snel verbonden
Jij betaalt
€ 4,91
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 176,76
Excl. BTW
€ 213,88
Incl. BTW
- V.a. per rol
Productomschrijving
Deze groene PVC tape van 66 meter lang en 50 mm breed is voorzien van een solvent belijming die direct hecht en langdurig blijft zitten. De tape rolt geruisloos af en is geschikt voor het sluiten van dozen met lichte tot zware inhoud. Dankzij de hoge kleefkracht en sterke drager gebruik je deze tape efficiënt in combinatie met een dispenser. Ideaal voor codering, branding of dagelijks gebruik in je verpakkingsproces.
Specificaties
| Artikelnummer | 08000130 |
|---|---|
| Gewicht | 240 g |
| Lijmsoort | Solvent |
| Pallethoeveelheid | 2160 |
| Diameter kern | 76 mm |
| Dispenser | Hand |
| Foliedikte | 32 micron |
| Materiaal | PVC |
| Productkleur | Groen |
| Rollengte | 66 m |
| Rolbreedte | 50 mm |