PVC gekleurde tape breedte 50 mm-rollengte 66 m-↕︎ 32 µm
Artikelnr:
08000137
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 3,44€ 4,16
Per Rol
Rode PVC tape 50 mm x 66 m met solventlijm. Geruisloos af te rollen en geschikt voor lichte tot zware verpakkingen.
Op voorraad
- diverse kleuren
- geruisloos
- Snel verbonden
Jij betaalt
€ 4,91
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 176,76
Excl. BTW
€ 213,88
Incl. BTW
- V.a. per rol
Productomschrijving
Deze rode PVC tape van 50 mm breed en 66 meter lang is voorzien van een solvent belijming die direct en krachtig hecht. De tape rolt geruisloos af en is prettig in gebruik, ook bij langdurige verpakkingswerkzaamheden. Dankzij de hoge kleefkracht en sterke drager is deze tape geschikt voor het sluiten van lichte tot zware dozen. Gebruik de tape met een dispenser voor een nette en efficiënte verwerking.
Specificaties
| Artikelnummer | 08000137 |
|---|---|
| Gewicht | 240 g |
| Lijmsoort | Solvent |
| Pallethoeveelheid | 2160 |
| Diameter kern | 76 mm |
| Dispenser | Hand |
| Foliedikte | 32 micron |
| Materiaal | PVC |
| Productkleur | Rood |
| Rollengte | 66 m |
| Rolbreedte | 50 mm |