PVC gekleurde tape breedte 50 mm-rollengte 66 m-↕︎ 32 µm
Artikelnr:
08000139
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 3,41€ 4,13
Per Rol
Gele PVC tape 50 mm x 66 m met solventlijm. Geruisloos af te rollen en geschikt voor lichte tot zware verpakkingen.
Op voorraad
- diverse kleuren
- geruisloos
- Snel verbonden
Jij betaalt
€ 4,86
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 174,96
Excl. BTW
€ 211,70
Incl. BTW
- V.a. per rol
Productomschrijving
Deze gele PVC tape van 50 mm breed en 66 meter lang is voorzien van een solvent belijming die direct hecht en langdurig blijft zitten. De tape rolt geruisloos af en is prettig in gebruik, ook bij langdurige werkzaamheden. Dankzij de hoge kleefkracht en sterke drager is deze tape geschikt voor het sluiten van zowel lichte als zware dozen. Gebruik de tape met een dispenser voor een nette afwerking.
Specificaties
| Artikelnummer | 08000139 |
|---|---|
| Gewicht | 240 g |
| Lijmsoort | Solvent |
| Pallethoeveelheid | 2160 |
| Diameter kern | 76 mm |
| Dispenser | Hand |
| Foliedikte | 32 micron |
| Materiaal | PVC |
| Productkleur | Geel |
| Rollengte | 66 m |
| Rolbreedte | 50 mm |