PVC gekleurde tape breedte 50 mm-rollengte 66 m-↕︎ 32 µm
Artikelnr:
08000133
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 4,08€ 4,94
Per Rol
Fluoriserend oranje PVC tape van 66 m x 50 mm met solventlijm. Geruisloos af te rollen en geschikt voor lichte tot zware toepassingen.
Op voorraad
- diverse kleuren
- geruisloos
- Snel verbonden
Jij betaalt
€ 5,83
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 209,88
Excl. BTW
€ 253,95
Incl. BTW
- V.a. per rol
Productomschrijving
Deze fluoriserend oranje PVC tape van 66 meter lang en 50 mm breed is voorzien van een solvent belijming die direct hecht en langdurig blijft zitten. De tape rolt geruisloos af en is geschikt voor het sluiten van dozen met lichte tot zware inhoud. Dankzij de opvallende kleur is deze tape ideaal voor codering of branding. Gebruik de tape met een dispenser voor efficiënt en comfortabel verpakken.
Specificaties
| Artikelnummer | 08000133 |
|---|---|
| Gewicht | 240 g |
| Lijmsoort | Solvent |
| Pallethoeveelheid | 2160 |
| Diameter kern | 76 mm |
| Dispenser | Hand |
| Foliedikte | 32 micron |
| Materiaal | PVC |
| Productkleur | Oranje |
| Rollengte | 66 m |
| Rolbreedte | 50 mm |