Langwerpige doos 1.000 x 200 x 100 mm
Artikelnr:
07001090
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 3,09€ 3,74
Per Stuk
Langwerpige doos 1.000 x 200 x 100 mm. Extra stevige doos van dubbelgolf karton, geschikt voor bovenaf vullen van producten.
Niet op voorraad
- Extra stevige doos
- Ruimte bij inpakken
- Optimale bescherming
Jij betaalt
€ 4,41
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 4,41
Excl. BTW
€ 5,34
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Langwerpige doos 1.000 x 200 x 100 mm. Gemaakt van stevig dubbelgolf karton en biedt optimale bescherming voor langwerpige producten. Eenvoudig op te zetten en snel van bovenaf te vullen, wat het verpakkingsproces versnelt. Dankzij plano levering bespaar je ruimte in je magazijn. Voor stevige sluiting gebruik je tape of plakband. Ideaal voor kwetsbare ladingen.
Specificaties
| Artikelnummer | 07001090 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 1000 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 200 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 100 mm |
| Aantal golven | Dubbelgolf |
| Pallethoeveelheid | 360 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |