Langwerpige doos 1.100 x 220 x 220 mm
Artikelnr:
07001249
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 3,20€ 3,87
Per Stuk
Langwerpige doos 1.100 x 220 x 220 mm. Extra stevig van dubbelgolf karton, eenvoudig van bovenaf te vullen.
Op voorraad
- Extra stevige doos
- Ruimte bij inpakken
- Optimale bescherming
Jij betaalt
€ 4,57
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 22,85
Excl. BTW
€ 27,65
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Langwerpige doos 1.100 x 220 x 220 mm. Gemaakt van dubbelgolf karton; optimale bescherming voor langwerpige producten tot 1.100 x 220 x 220 mm. Compact, robuust en snel op te zetten. Vul eenvoudig van bovenaf en bespaar ruimte dankzij plano levering. Sluit stevig met tape of plakband.
Specificaties
| Artikelnummer | 07001249 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 1100 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 220 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 220 mm |
| Aantal golven | Dubbelgolf |
| Pallethoeveelheid | 240 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |