Langwerpige doos 1.200 x 250 x 250 mm
Artikelnr:
07001096
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 4,84€ 5,86
Per Stuk
Langwerpige doos 1.200 x 250 x 250 mm. Extra stevige doos van dubbelgolf karton, eenvoudig van bovenaf te vullen.
Op voorraad
- Extra stevige doos
- Ruimte bij inpakken
- Optimale bescherming
Jij betaalt
€ 6,91
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 69,10
Excl. BTW
€ 83,61
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Langwerpige doos 1.200 x 250 x 250 mm. Gemaakt van stevig dubbelgolf karton, deze doos biedt optimale bescherming voor langwerpige producten tot 120 cm. Dankzij de bovenkleppen vul je de doos snel en gemakkelijk. De robuuste constructie beschermt tegen buigen en stoten. De doos wordt plano geleverd, wat ruimte bespaart in opslag en transport. Gebruik tape of plakband voor een stevige sluiting.
Specificaties
| Artikelnummer | 07001096 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 1200 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 250 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 250 mm |
| Aantal golven | Dubbelgolf |
| Pallethoeveelheid | 240 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |