Langwerpige doos 1200 x 200 x 200 mm
Artikelnr:
07001095
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 3,93€ 4,76
Per Stuk
Langwerpige doos 1200 x 200 x 200 mm. Extra stevige doos van dubbelgolf karton, eenvoudig van bovenaf te vullen.
Op voorraad
- Extra stevige doos
- Ruimte bij inpakken
- Optimale bescherming
Jij betaalt
€ 5,61
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 5,61
Excl. BTW
€ 6,79
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Langwerpige doos 1200 x 200 x 200 mm. Deze doos is gemaakt van stevig dubbelgolf karton en biedt optimale bescherming voor langwerpige producten tot 1200 x 200 x 200 mm. De doos is makkelijk op te zetten en bovenaf te vullen, wat het verpakken versnelt. Dankzij de plano levering bespaar je ruimte in opslag en transport. De robuuste constructie beschermt kwetsbare ladingen effectief. Voor een stevige sluiting gebruik je tape of plakband.
Specificaties
| Artikelnummer | 07001095 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 1200 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 200 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 200 mm |
| Aantal golven | Dubbelgolf |
| Pallethoeveelheid | 240 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |