Langwerpige doos 1.400 x 350 x 350 mm
Artikelnr:
07001246
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 6,60€ 7,99
Per Stuk
Langwerpige doos 1.400 x 350 x 350 mm. Extra stevige doos van dubbelgolf karton, eenvoudig van bovenaf te vullen.
Op voorraad
- Extra stevige doos
- Ruimte bij inpakken
- Optimale bescherming
Jij betaalt
€ 9,43
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 47,15
Excl. BTW
€ 57,05
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Langwerpige doos 1.400 x 350 x 350 mm. Deze doos is gemaakt van dubbelgolf karton en biedt optimale bescherming voor langwerpige producten tot en met 140 cm. Dankzij de ruime afmetingen heb je meer pakruimte, wat handig is bij bredere of kwetsbare ladingen. De doos is snel op te zetten, bovenaf te vullen en wordt plano geleverd. Dit bespaart ruimte in opslag en transport. Sluit de doos stevig af met tape of plakband.
Specificaties
| Artikelnummer | 07001246 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 1400 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 350 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 350 mm |
| Aantal golven | Dubbelgolf |
| Pallethoeveelheid | 120 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |