Postdoos schuimvulling 109 x 105 x 47 mm (PU ↕︎15 mm)
Artikelnr:
07000552
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 1,18€ 1,43
Per Stuk
Postdoos schuimvulling 109 x 105 x 47 mm met 15 mm schuimvullinglaag. Sluit zonder tape en beschermt kwetsbare producten optimaal tijdens verzending.
Op voorraad
- Sluiten zonder tape
- Shockproof design
- Keuze in schuimlagen
Jij betaalt
€ 1,18
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 118,00
Excl. BTW
€ 142,78
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze postdoos schuimvulling van 109 x 105 x 47 mm is voorzien van een geprofileerde schuimvullinglaag van 15 mm. Ideaal voor het veilig verzenden van lichte en kwetsbare producten. De doos sluit je eenvoudig met een insteekklep en sluitlip, zonder tape. Dankzij het slimme ontwerp van enkelgolfkarton en schuimvulling blijft de inhoud goed beschermd. De doos wordt plano geleverd en is snel op te zetten.
Specificaties
| Artikelnummer | 07000552 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 109 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 105 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 47 mm |
| Aantal golven | Enkelgolf |
| Pallethoeveelheid | 1200 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |
| Schuimdikte | 15 mm |