Postdoos schuimvulling 235 x 225 x 70 mm (PU ↕︎25 mm)
Artikelnr:
07000634
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 2,99€ 3,62
Per Stuk
Postdoos schuimvulling 235 x 225 x 70 mm met 25 mm schuimvullinglaag. Tapevrij te sluiten en geschikt voor kwetsbare producten.
Op voorraad
- Tapevrij sluiten
- Schokbestendig ontwerp
- Snel opgezet
Jij betaalt
€ 3,99
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 199,50
Excl. BTW
€ 241,40
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze postdoos schuimvulling van 235 x 225 x 70 mm is voorzien van een geprofileerde schuimvullinglaag van 25 mm. De stevige enkelgolf kartonnen buitenzijde en schokabsorberende binnenzijde beschermen kwetsbare en breekbare producten tijdens transport. Dankzij de sluitlip en insteekklep sluit je de doos stevig zonder tape. De doos is snel op te zetten door de gestanste plaat en vouwlijnen en wordt plano geleverd voor efficiënte opslag en verwerking.
Specificaties
| Artikelnummer | 07000634 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 235 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 225 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 70 mm |
| Aantal golven | Enkelgolf |
| Pallethoeveelheid | 200 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |
| Schuimdikte | 25 mm |