Postdoos schuimvulling 180 x 120 x 50 mm (PU ↕︎25 mm)
Artikelnr:
07000605
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 2,21€ 2,67
Per Stuk
Witte postdoos schuimvulling 180 x 120 x 50 mm met 25 mm schuimvullinglaag. Compact, stevig en geschikt voor kwetsbare producten.
Op voorraad
- Shockproof design
- Strakke uitstraling
- Makkelijk op te zetten
Jij betaalt
€ 3,41
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 81,84
Excl. BTW
€ 99,03
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze witte postdoos schuimvulling van 180 x 120 x 50 mm is ideaal voor het veilig verzenden van kleine, kwetsbare producten. De binnenzijde is voorzien van een geprofileerde schuimvullinglaag van 25 mm, die schokken opvangt en verschuiven voorkomt. De doos is gemaakt van stevig enkelgolf karton, makkelijk op te zetten dankzij de gestanste plaat en vouwlijnen, en wordt plano geleverd. De witte buitenkant zorgt voor een verzorgde en professionele uitstraling.
Specificaties
| Artikelnummer | 07000605 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 180 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 120 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 50 mm |
| Aantal golven | Enkelgolf |
| Pallethoeveelheid | 432 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Wit |
| Schuimdikte | 25 mm |