Postdoos schuimvulling 450 x 320 x 50 mm (PU ↕︎25 mm)
Artikelnr:
07000625
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 5,99€ 7,25
Per Stuk
Witte postdoos schuimvulling 450 x 320 x 50 mm met 25 mm schuimvullinglaag. Stevig, schokbestendig en ideaal voor kwetsbare producten.
Op voorraad
- Shockproof design
- Strakke uitstraling
- Makkelijk op te zetten
Jij betaalt
€ 9,21
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 221,04
Excl. BTW
€ 267,46
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze witte postdoos schuimvulling van 450 x 320 x 50 mm biedt betrouwbare bescherming voor kwetsbare en breekbare producten. De doos is gemaakt van stevig enkelgolf karton en voorzien van een geprofileerde schuimvullinglaag van 25 mm aan de binnenzijde. Hierdoor blijven producten stevig op hun plek en worden schokken opgevangen. De doos heeft een bruine binnenkant, een strakke witte buitenzijde en is snel op te zetten dankzij de gestanste plaat en vouwlijnen. Wordt plano geleverd.
Specificaties
| Artikelnummer | 07000625 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 450 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 320 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 50 mm |
| Aantal golven | Enkelgolf |
| Pallethoeveelheid | 72 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Wit |
| Schuimdikte | 25 mm |