Postdoos schuimvulling 345 x 275 x 140 mm (PU ↕︎35 mm)
Artikelnr:
07000639
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 7,49€ 9,06
Per Stuk
Postdoos schuimvulling 345 x 275 x 140 mm met 35 mm schuimvullinglaag. Tapevrij te sluiten en geschikt voor kwetsbare producten.
Op voorraad
- Tapevrij sluiten
- Schokbestendig ontwerp
- Snel opgezet
Jij betaalt
€ 9,99
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 499,50
Excl. BTW
€ 604,40
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze postdoos schuimvulling van 345 x 275 x 140 mm is voorzien van een geprofileerde schuimvullinglaag van 35 mm. De stevige enkelgolf kartonnen buitenzijde en schokabsorberende binnenzijde beschermen kwetsbare en breekbare producten tijdens transport. Dankzij de sluitlip en insteekklep sluit je de doos stevig zonder tape. De doos is snel op te zetten door de gestanste plaat en vouwlijnen en wordt plano geleverd voor efficiënte opslag en verwerking.
Specificaties
| Artikelnummer | 07000639 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 345 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 275 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 140 mm |
| Aantal golven | Enkelgolf |
| Pallethoeveelheid | 50 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |
| Schuimdikte | 35 mm |