Vierkante verzendkoker 100 x 100 x 1.000 mm
Artikelnr:
07001413
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 1,70€ 2,06
Per Stuk
Vierkante verzendkoker van 100 x 100 x 1000 mm in stevig enkelgolfkarton. Past in. Eenvoudig op te zetten en plano geleverd.
Op voorraad
- Past in type B koker
- Stevig enkelgolfkarton
- Eenvoudig op te zetten
Jij betaalt
€ 2,42
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 36,30
Excl. BTW
€ 43,92
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze verzendkoker van 100 x 100 x 1000 mm is gemaakt van stevig bruin enkelgolfkarton. Je gebruikt hem los of schuift hem in voor extra lengte. De vierkante vorm voorkomt wegrollen en maakt stapelen eenvoudig. Dankzij de plano levering bespaar je opslagruimte. De koker is snel op te zetten en sluit je af met tape.
Specificaties
| Artikelnummer | 07001413 |
|---|---|
| Gewicht | 235 g |
| Lengte binnenmaat (in mm) | 100 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 100 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 1000 mm |
| Aantal golven | Enkelgolf |
| Koker type | Type A1 |
| Pallethoeveelheid | 1200 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |