Vierkante verzendkoker 206 x 206 x 1.425 mm
Artikelnr:
07001123
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 3,96€ 4,79
Per Stuk
Vierkante verzendkoker van 206 x 206 x 1425 mm in stevig enkelgolfkarton. Los te gebruiken of als verlenging van. Plano geleverd.
Op voorraad
- Verlengt type A koker
- Verschillende lengtes
- Stevig enkelgolfkarton
Jij betaalt
€ 5,66
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 56,60
Excl. BTW
€ 68,49
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze verzendkoker van 206 x 206 x 1425 mm is gemaakt van stevig bruin enkelgolfkarton en geschikt voor langwerpige producten tot en met 1425 mm. Je gebruikt hem los of als verlenging van, dankzij de 6 mm grotere diameter. De vierkante vorm voorkomt wegrollen en maakt stapelen eenvoudig. De koker wordt plano geleverd, wat opslagruimte bespaart. Je zet hem snel op en sluit hem af met tape.
Specificaties
| Artikelnummer | 07001123 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 206 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 206 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 1425 mm |
| Aantal golven | Enkelgolf |
| Koker type | Type C2 |
| Pallethoeveelheid | 540 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |