Vierkante verzendkoker 100 x 100 x 1.200 mm
Artikelnr:
07001414
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 1,96€ 2,37
Per Stuk
Vierkante verzendkoker van 100 x 100 x 1200 mm in stevig enkelgolfkarton. Past in. Eenvoudig op te zetten en plano geleverd.
Op voorraad
- Past in type B koker
- Stevig enkelgolfkarton
- Eenvoudig op te zetten
Jij betaalt
€ 2,79
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 41,85
Excl. BTW
€ 50,64
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze verzendkoker van 100 x 100 x 1200 mm is gemaakt van stevig bruin enkelgolfkarton en biedt bescherming voor langwerpige producten tot en met 1200 mm. Je gebruikt hem los of combineert hem met voor extra lengte. Dankzij de vierkante vorm rolt de koker niet weg en is hij makkelijk stapelbaar. De plano levering bespaart opslagruimte. Je zet de koker eenvoudig op en sluit hem af met tape.
Specificaties
| Artikelnummer | 07001414 |
|---|---|
| Gewicht | 277 g |
| Lengte binnenmaat (in mm) | 100 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 100 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 1200 mm |
| Aantal golven | Enkelgolf |
| Koker type | Type A1 |
| Pallethoeveelheid | 1200 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |