Vierkante verzendkoker 250 x 250 x 1.200 mm
Artikelnr:
07001022
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 3,87€ 4,68
Per Stuk
Stevige vierkante verzendkoker van 250 x 250 x 1.200 mm in bruin enkelgolfkarton. Ideaal voor lange producten. Plano geleverd en eenvoudig op te zetten.
Op voorraad
- Stevig enkelgolfkarton
- Eenvoudig op te zetten
- Verschillende lengtes
Jij betaalt
€ 5,53
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 82,95
Excl. BTW
€ 100,37
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze verzendkoker van 250 x 250 x 1.200 mm is gemaakt van stevig bruin enkelgolfkarton en biedt optimale bescherming voor lange, smalle producten. Dankzij de vierkante vorm rolt de koker niet weg tijdens transport en is hij goed stapelbaar. Je zet hem eenvoudig op en sluit hem met tape. De plano levering bespaart ruimte in je magazijn. Een praktische keuze voor het veilig verzenden van posters, tekeningen of andere langwerpige inhoud.
Specificaties
| Artikelnummer | 07001022 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 250 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 250 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 1200 mm |
| Aantal golven | Enkelgolf |
| Pallethoeveelheid | 390 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |