Vierkante verzendkoker 200 x 200 x 1.000 mm
Artikelnr:
07001118
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 2,27€ 2,75
Per Stuk
Vierkante verzendkoker van 200 x 200 x 1.000 mm in stevig enkelgolfkarton. Past in. Plano geleverd en eenvoudig op te zetten.
Op voorraad
- Past in type B koker
- Stevig enkelgolfkarton
- Eenvoudig op te zetten
Jij betaalt
€ 3,25
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 48,75
Excl. BTW
€ 58,99
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze verzendkoker van 200 x 200 x 1.000 mm is gemaakt van stevig bruin enkelgolfkarton en geschikt voor langwerpige producten tot en met 1000 mm. Je gebruikt hem los of combineert hem met voor extra lengte. De vierkante vorm voorkomt wegrollen en maakt stapelen eenvoudig. Dankzij de plano levering bespaar je opslagruimte. De koker is snel op te zetten en sluit je eenvoudig met tape.
Specificaties
| Artikelnummer | 07001118 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 200 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 200 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 1000 mm |
| Aantal golven | Enkelgolf |
| Koker type | Type C1 |
| Pallethoeveelheid | 540 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |