Autolockdoos plakstrip 220 x 190 x 120 mm
Artikelnr:
07001276
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 0,82€ 0,99
Per Stuk
Autolockdoos plakstrip pro 220 x 190 x 120 mm met automatische bodem, plakstrip en scheurperforatie. Snel op te zetten en eenvoudig te openen zonder tape.
Op voorraad
- Zelfsluitende bodem
- Kleefsluiting
- Scheurperforatie
Jij betaalt
€ 1,26
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 25,20
Excl. BTW
€ 30,49
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze autolockdoos plakstrip pro van 220 x 190 x 120 mm is gemaakt van enkelgolf karton en voorzien van een automatische bodem. Je zet de doos snel op zonder tape en sluit hem stevig met de geïntegreerde plakstrip. Dankzij de scheurperforatie open je de doos eenvoudig en netjes, zonder hulpmiddel. Geschikt voor producten tot en met 5 kg. Ideaal voor bescherming, opslag en transport van middelgrote artikelen en goed te recyclen na gebruik.
Specificaties
| Artikelnummer | 07001276 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 220 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 190 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 120 mm |
| Aantal golven | Enkelgolf |
| Pallethoeveelheid | 1600 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |