Autolockdoos plakstrip 400 x 260 x 260 mm
Artikelnr:
07001215
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 1,94€ 2,35
Per Stuk
Autolockdoos plakstrip pro 400 x 260 x 260 mm met automatische bodem, plakstrip en scheurperforatie. Snel op te zetten en eenvoudig te openen zonder tape.
Op voorraad
- Zelfsluitende bodem
- Kleefsluiting
- Scheurperforatie
Jij betaalt
€ 2,98
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 59,60
Excl. BTW
€ 72,12
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze autolockdoos plakstrip pro van 400 x 260 x 260 mm is gemaakt van enkelgolf karton en voorzien van een automatische bodem. Je zet de doos snel op zonder tape en sluit hem stevig met de geïntegreerde plakstrip. Dankzij de scheurperforatie open je de doos eenvoudig en zonder hulpmiddel. Ideaal voor bescherming, opslag en transport van middelgrote artikelen en goed te recyclen na gebruik.
Specificaties
| Artikelnummer | 07001215 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 400 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 260 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 260 mm |
| Aantal golven | Enkelgolf |
| Pallethoeveelheid | 480 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |