Autolockdoos plakstrip 230 x 160 x 80 mm
Artikelnr:
07001205
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 0,78€ 0,94
Per Stuk
Autolockdoos plakstrip pro 230 x 160 x 80 mm met automatische bodem, plakstrip en scheurperforatie. Snel op te zetten en eenvoudig te openen zonder tape.
Op voorraad
- Zelfsluitende bodem
- Kleefsluiting
- Scheurperforatie
Jij betaalt
€ 1,20
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 24,00
Excl. BTW
€ 29,04
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze autolockdoos plakstrip pro van 230 x 160 x 80 mm is gemaakt van enkelgolf karton en voorzien van een automatische bodem. Je zet de doos snel op zonder tape en sluit hem stevig met de geïntegreerde plakstrip. De scheurperforatie maakt openen eenvoudig en netjes, zonder hulpmiddel. Geschikt voor producten tot en met 5 kg. Deze compacte verzenddoos is ideaal voor bescherming, opslag en transport van kleinere artikelen en goed te recyclen.
Specificaties
| Artikelnummer | 07001205 |
|---|---|
| DIN formaat | A5 |
| Lengte binnenmaat (in mm) | 230 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 160 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 80 mm |
| Aantal golven | Enkelgolf |
| Pallethoeveelheid | 2160 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |