Autolockdoos plakstrip 305 x 215 x 200 mm
Artikelnr:
07001288
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 1,53€ 1,85
Per Stuk
Autolockdoos plakstrip pro 305 x 215 x 200 mm met automatische bodem, plakstrip en scheurperforatie. Snel op te zetten en geschikt tot en met 5 kg.
Op voorraad
- Zelfsluitende bodem
- Kleefsluiting
- Scheurperforatie
Jij betaalt
€ 2,36
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 47,20
Excl. BTW
€ 57,11
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze autolockdoos plakstrip pro van 305 x 215 x 200 mm is gemaakt van enkelgolf karton en voorzien van een automatische bodem, plakstrip en scheurperforatie. Je zet de doos snel op zonder tape en sluit hem stevig met de kleefstrip. De scheurperforatie maakt openen eenvoudig zonder hulpmiddel. Geschikt voor producten tot en met 5 kg en geschikt voor opslag, transport en verzending van middelgrote artikelen.
Specificaties
| Artikelnummer | 07001288 |
|---|---|
| DIN formaat | A4 |
| Lengte binnenmaat (in mm) | 305 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 215 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 200 mm |
| Aantal golven | Enkelgolf |
| Pallethoeveelheid | 960 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |