Autolockdoos plakstrip 320 x 230 x 83 mm
Artikelnr:
07001283
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 1,34€ 1,62
Per Stuk
Autolockdoos plakstrip pro 320 x 230 x 83 mm met automatische bodem, plakstrip en scheurperforatie. Snel op te zetten en geschikt tot en met 5 kg.
Op voorraad
- Zelfsluitende bodem
- Kleefsluiting
- Scheurperforatie
Jij betaalt
€ 2,06
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 41,20
Excl. BTW
€ 49,85
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze autolockdoos plakstrip pro van 320 x 230 x 83 mm is gemaakt van stevig enkelgolf karton en voorzien van een automatische bodem die vanzelf sluit. Dankzij de geïntegreerde plakstrip sluit je de doos snel en zonder tape. De scheurperforatie maakt openen eenvoudig en netjes. Geschikt voor producten tot en met 5 kg. Ideaal voor opslag, transport en bescherming van middelgrote artikelen. Goed te recyclen en ruimtebesparend in opslag.
Specificaties
| Artikelnummer | 07001283 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 320 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 230 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 83 mm |
| Aantal golven | Enkelgolf |
| Pallethoeveelheid | 1000 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |