Autolockdoos plakstrip 265 x 135 x 100 mm
Artikelnr:
07001278
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 0,85€ 1,03
Per Stuk
Autolockdoos plakstrip pro 265 x 135 x 100 mm met automatische bodem, plakstrip en scheurperforatie. Snel op te zetten en eenvoudig te openen zonder tape.
Op voorraad
- Zelfsluitende bodem
- Kleefsluiting
- Scheurperforatie
Jij betaalt
€ 1,31
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 26,20
Excl. BTW
€ 31,70
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze autolockdoos plakstrip pro van 265 x 135 x 100 mm is gemaakt van enkelgolf karton en heeft een automatische bodem die vanzelf sluit. Je zet de doos snel op en sluit hem stevig af met de geïntegreerde plakstrip. De scheurperforatie zorgt ervoor dat je de doos eenvoudig opent zonder hulpmiddel. Geschikt voor producten tot en met 5 kg. Ideaal voor bescherming, opslag en transport van middelgrote artikelen en goed te recyclen na gebruik.
Specificaties
| Artikelnummer | 07001278 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 265 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 135 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 100 mm |
| Aantal golven | Enkelgolf |
| Pallethoeveelheid | 2400 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |