Kraftpapier op rol 100 cm x 220 m
Artikelnr:
01001201
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 64,00€ 77,44
Per Rol
Stevig bruin kraftpapier op rol van 100 cm x 220 m, gemaakt van 90 grams natronkraft. Eenzijdig glad en goed recyclebaar.
Op voorraad
- Eenzijdig glad papier
- Breedtes 50-120 cm
- Hoge scheursterkte
Jij betaalt
€ 69,00
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 69,00
Excl. BTW
€ 83,49
Incl. BTW
- V.a. per rol
Productomschrijving
Dit bruine kraftpapier op rol van 100 cm breed en 220 meter lang is gemaakt van 90 grams natronkraft. Het stevige kraftpapier is eenzijdig glad en heeft een hoge scheur- en inscheursterkte. Daardoor is het zeer geschikt voor het inpakken van middelgrote tot grote producten met een natuurlijke uitstraling. De rol heeft een diameter van 22 cm en past op standaard rolhouders of paktafelstangen. Gemaakt van één papiersoort en daardoor eenvoudig recyclebaar.
Specificaties
| Artikelnummer | 01001201 |
|---|---|
| Gewicht | 20 kg |
| Diameter | 22 cm |
| Kwaliteit gram per m2 | 90 |
| Pallethoeveelheid | 25 |
| Gewicht per pak | 20 kg |
| Materiaal | Papier |
| Productkleur | Bruin |
| Rollengte | 220 m |
| Rolbreedte | 100 cm |