Kraftpapier op rol 100 cm x 280 m
Artikelnr:
01001038
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 64,00€ 77,44
Per Rol
Stevig bruin kraftpapier op rol van 100 cm x 280 m, gemaakt van 70 grams natronkraft. Eenzijdig glad en goed recyclebaar.
Op voorraad
- Eenzijdig glad papier
- Breedtes 50-120 cm
- Hoge scheursterkte
Jij betaalt
€ 69,00
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 69,00
Excl. BTW
€ 83,49
Incl. BTW
- V.a. per rol
Productomschrijving
Dit bruine kraftpapier op rol van 100 cm breed en 280 meter lang is gemaakt van 70 grams natronkraft. Het stevige papier is eenzijdig glad en heeft een hoge scheur- en inscheursterkte, waardoor het zeer geschikt is voor het inpakken van grotere producten met een natuurlijke uitstraling. De rol heeft een diameter van 22 cm en past op standaard rolhouders of paktafelstangen. Gemaakt van één papiersoort en daardoor eenvoudig recyclebaar.
Specificaties
| Artikelnummer | 01001038 |
|---|---|
| Gewicht | 20 kg |
| Diameter | 22 cm |
| Kwaliteit gram per m2 | 70 |
| Pallethoeveelheid | 25 |
| Gewicht per pak | 20 kg |
| Materiaal | Papier |
| Productkleur | Bruin |
| Rollengte | 280 m |
| Rolbreedte | 100 cm |