Kraftpapier op rol 120 cm x 280 m
Artikelnr:
01001039
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 79,00€ 95,59
Per Rol
Stevig bruin kraftpapier op rol van 120 cm x 280 m, gemaakt van 70 grams natronkraft. Eenzijdig glad en eenvoudig recyclebaar.
Op voorraad
- Eenzijdig glad papier
- Breedtes 50-120 cm
- Hoge scheursterkte
Jij betaalt
€ 86,00
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 86,00
Excl. BTW
€ 104,06
Incl. BTW
- V.a. per rol
Productomschrijving
Dit bruine kraftpapier op rol van 120 cm breed en 280 meter lang is gemaakt van 70 grams natronkraft. Het stevige kraftpapier is eenzijdig glad en heeft een hoge scheur- en inscheursterkte. Daardoor is het zeer geschikt voor het verpakken van grotere producten met een natuurlijke en robuuste uitstraling. De rol heeft een diameter van 22 cm en is geschikt voor gebruik met een rolhouder of paktafelstang. Gemaakt van één papiersoort en daardoor goed recyclebaar.
Specificaties
| Artikelnummer | 01001039 |
|---|---|
| Gewicht | 24 kg |
| Diameter | 22 cm |
| Kwaliteit gram per m2 | 70 |
| Pallethoeveelheid | 24 |
| Gewicht per pak | 24 kg |
| Materiaal | Papier |
| Productkleur | Bruin |
| Rollengte | 280 m |
| Rolbreedte | 120 cm |