Kraftpapier op rol 60 cm x 220 m
Artikelnr:
01001055
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 38,30€ 46,34
Per Rol
Stevig bruin kraftpapier op rol van 60 cm x 220 m, gemaakt van 90 grams natronkraft. Eenzijdig glad en goed recyclebaar.
Op voorraad
- Eenzijdig glad papier
- Breedtes 50-120 cm
- Hoge scheursterkte
Jij betaalt
€ 41,60
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 41,60
Excl. BTW
€ 50,34
Incl. BTW
- V.a. per rol
Productomschrijving
Dit bruine kraftpapier op rol van 60 cm breed en 220 meter lang is gemaakt van 90 grams natronkraft. Het stevige, eenzijdig gladde kraftpapier is barst- en scheurvast en daardoor ideaal voor het verpakken van kleinere tot middelgrote producten. Dankzij de natuurlijke uitstraling en hoge inscheursterkte is het geschikt voor dagelijks gebruik. De rol heeft een diameter van 22 cm en past op standaard rolhouders of paktafelstangen. Gemaakt van één papiersoort en eenvoudig recyclebaar.
Specificaties
| Artikelnummer | 01001055 |
|---|---|
| Gewicht | 12 kg |
| Diameter | 22 cm |
| Kwaliteit gram per m2 | 90 |
| Pallethoeveelheid | 50 |
| Gewicht per pak | 12 kg |
| Materiaal | Papier |
| Productkleur | Bruin |
| Rollengte | 220 m |
| Rolbreedte | 60 cm |