Kraftpapier op rol 70 cm x 280 m
Artikelnr:
01001014
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 45,90€ 55,54
Per Rol
Stevig bruin kraftpapier op rol van 70 cm x 280 m, gemaakt van 70 grams natronkraft. Eenzijdig glad en eenvoudig recyclebaar.
Beperkte voorraad
- Eenzijdig glad papier
- Breedtes 50-120 cm
- Hoge scheursterkte
Jij betaalt
€ 49,90
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 49,90
Excl. BTW
€ 60,38
Incl. BTW
- V.a. per rol
Productomschrijving
Dit bruine kraftpapier op rol van 70 cm breed en 280 meter lang is vervaardigd uit 70 grams natronkraft. Het stevige papier is eenzijdig glad en heeft een hoge scheursterkte, waardoor het zeer geschikt is voor het inpakken van producten met een natuurlijke en robuuste uitstraling. De rol heeft een diameter van 22 cm en past op standaard rolhouders of paktafelstangen. Gemaakt van één papiersoort en daardoor goed recyclebaar.
Specificaties
| Artikelnummer | 01001014 |
|---|---|
| Gewicht | 14 kg |
| Diameter | 22 cm |
| Kwaliteit gram per m2 | 70 |
| Pallethoeveelheid | 50 |
| Gewicht per pak | 14 kg |
| Materiaal | Papier |
| Productkleur | Bruin |
| Rollengte | 280 m |
| Rolbreedte | 70 cm |