Ronde verzendkoker ⌀ 100 mm x ↔ 730/750 mm
Artikelnr:
47000788
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 2,05€ 2,48
Per Stuk
Ronde verzendkoker 100 x 730 mm van stevig bruin karton met doppen. Verpakt in dozen, direct klaar voor gebruik en uit voorraad leverbaar.
Op voorraad
- Verschillende lengtes
- Robuust bruin karton
- Stevige wanddikte
Jij betaalt
€ 3,15
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 94,50
Excl. BTW
€ 114,35
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze verzendkoker van 100 x 730 mm is gemaakt van stevig bruin massief karton met een wanddikte van 2,25 mm. De ronde vorm en dikke wand beschermen je documenten tegen kreuken en indeuken. De doppen zijn inbegrepen en zorgen voor een goede afsluiting. De kokers worden geleverd in dozen, wat opslag en verwerking in je magazijn eenvoudiger maakt. Ideaal voor het verzenden van opgerolde posters, tekeningen of drukwerk tot en met 73 cm.
Specificaties
| Artikelnummer | 47000788 |
|---|---|
| Gewicht | 450 g |
| Lengte binnenmaat (in mm) | Nee |
| Lengte | 750 mm |
| Breedte | 100 mm |
| Wanddikte | 2,25 mm |
| Diameter | 100 mm |
| Pallethoeveelheid | 120 |
| Materiaal | Papier + PP |
| Productkleur | Bruin |