Ronde verzendkoker ⌀ 60 mm x ↔ 480/500 mm
Artikelnr:
47000776
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 0,69€ 0,83
Per Stuk
Ronde verzendkoker 60 x 480 mm van stevig bruin karton met doppen. Verpakt in dozen, direct klaar voor gebruik en uit voorraad leverbaar.
Op voorraad
- Verschillende lengtes
- Robuust bruin karton
- Stevige wanddikte
Jij betaalt
€ 1,06
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 41,34
Excl. BTW
€ 50,02
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze verzendkoker van 60 x 480 mm is gemaakt van stevig bruin massief karton met een wanddikte van 1,6 mm. De ronde vorm en dikke wand beschermen je documenten tegen kreuken en indeuken. De doppen zijn inbegrepen, zodat je de koker direct kunt gebruiken. Verpakt in dozen voor efficiënte opslag en verwerking. Ideaal voor het verzenden van opgerolde posters, tekeningen of drukwerk dat netjes moet aankomen.
Specificaties
| Artikelnummer | 47000776 |
|---|---|
| Gewicht | 121 g |
| Lengte binnenmaat (in mm) | 480 mm |
| Lengte | 500 mm |
| Breedte | 60 mm |
| Wanddikte | 1,6 mm |
| Diameter | 60 mm |
| Pallethoeveelheid | 468 |
| Materiaal | Papier + PP |
| Productkleur | Bruin |