Ronde verzendkoker ⌀ 60 mm x ↔ 630/650 mm
Artikelnr:
47000272
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 0,83€ 1,00
Per Stuk
Ronde verzendkoker 60 x 630 mm van wit massief karton met pluggen A1 & A2 formaat. Stevig, representatief en verpakt in dozen. Geschikt voor opgerolde documenten.
Op voorraad
- Massief karton
- Inclusief pluggen
- Sterke wanddikte
Jij betaalt
€ 1,28
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 49,92
Excl. BTW
€ 60,40
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze ronde verzendkoker van 60 x 630 mm is gemaakt van wit massief karton met een wanddikte van 1,6 mm. De stevige buis beschermt opgerolde documenten effectief tegen kreuken en indeuken tijdens transport. De koker wordt afgesloten met pluggen, die bij de prijs zijn inbegrepen. Dankzij de levering in dozen is opslag overzichtelijk en intern transport eenvoudig. Ideaal voor het verzenden van posters, tekeningen of drukwerk van A1 & A2 formaat.
Specificaties
| Artikelnummer | 47000272 |
|---|---|
| Gewicht | 157 g |
| DIN formaat | A1 / A2 |
| Lengte binnenmaat (in mm) | 630 mm |
| Lengte | 650 mm |
| Breedte | 60 mm |
| Wanddikte | 1,6 mm |
| Diameter | 60 mm |
| Pallethoeveelheid | 468 |
| Materiaal | Papier + PP |
| Productkleur | Wit |