Ronde verzendkoker ⌀ 50 mm x ↔ 330/350 mm
Artikelnr:
47000759
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 0,51€ 0,62
Per Stuk
Ronde verzendkoker 50 x 330 mm van stevig bruin karton met pluggen A3 & A4 formaat. Verpakt in dozen, geschikt voor opgerolde documenten. Direct uit voorraad leverbaar.
Op voorraad
- Verschillende lengtes
- Robuust bruin karton
- Stevige wanddikte
Jij betaalt
€ 0,78
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 78,00
Excl. BTW
€ 94,38
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze ronde verzendkoker van 50 x 330 mm is gemaakt van stevig bruin karton met een wanddikte van 1,6 mm. De koker beschermt opgerolde documenten effectief tegen kreuken en indeuken. De doppen zijn inbegrepen, zodat je de koker direct kunt gebruiken. De levering in dozen maakt opslag en verwerking eenvoudig. Ideaal voor het verzenden van posters, tekeningen of drukwerk van A3 & A4 formaat. Representatief en geschikt voor hergebruik.
Specificaties
| Artikelnummer | 47000759 |
|---|---|
| Gewicht | 70 g |
| DIN formaat | A3 / A4 |
| Lengte binnenmaat (in mm) | 330 mm |
| Lengte | 350 mm |
| Breedte | 50 mm |
| Wanddikte | 1,6 mm |
| Diameter | 50 mm |
| Pallethoeveelheid | 1200 |
| Materiaal | Papier + PP |
| Productkleur | Bruin |