Ronde verzendkoker ⌀ 70 mm x ↔ 630/650 mm
Artikelnr:
47000372
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 1,08€ 1,31
Per Stuk
Witte verzendkoker 70 x 630 mm van stevig massief karton met pluggen A1 & A2 formaat. Verpakt in dozen, geschikt voor opgerolde documenten. Direct uit voorraad leverbaar.
Op voorraad
- Massief karton
- Inclusief pluggen
- Sterke wanddikte
Jij betaalt
€ 1,66
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 44,82
Excl. BTW
€ 54,23
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze witte verzendkoker van 70 x 630 mm is gemaakt van stevig massief karton met een wanddikte van 1,6 mm. De ronde vorm en dikke wand beschermen je opgerolde documenten tegen kreuken en indeuken. De koker wordt afgesloten met pluggen, die bij de prijs zijn inbegrepen. Verpakt in dozen voor efficiënte opslag en verwerking. Representatief en geschikt voor toepassingen waarbij nette presentatie en bescherming belangrijk zijn.
Specificaties
| Artikelnummer | 47000372 |
|---|---|
| Gewicht | 183 g |
| DIN formaat | A1 / A2 |
| Lengte binnenmaat (in mm) | 630 mm |
| Lengte | 650 mm |
| Breedte | 70 mm |
| Wanddikte | 1,6 mm |
| Diameter | 70 mm |
| Pallethoeveelheid | 324 |
| Materiaal | Papier + PP |
| Productkleur | Wit |