Ronde verzendkoker ⌀ 70 mm x ↔ 830/850 mm
Artikelnr:
47000785
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 1,32€ 1,60
Per Stuk
Ronde verzendkoker 70 x 830 mm van stevig bruin karton met doppen A0 formaat. Verpakt in dozen, direct klaar voor gebruik en uit voorraad leverbaar.
Op voorraad
- Verschillende lengtes
- Robuust bruin karton
- Stevige wanddikte
Jij betaalt
€ 2,03
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 109,62
Excl. BTW
€ 132,64
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze verzendkoker van 70 x 830 mm is gemaakt van stevig bruin massief karton met een wanddikte van 1,6 mm. De ronde vorm en dikke wand beschermen je documenten tegen kreuken en indeuken. De doppen zijn inbegrepen en zorgen voor een goede afsluiting. De kokers worden geleverd in dozen, wat opslag en verwerking in je magazijn vergemakkelijkt. Ideaal voor het verzenden van opgerolde posters, tekeningen of drukwerk van A0 formaat.
Specificaties
| Artikelnummer | 47000785 |
|---|---|
| Gewicht | 239 g |
| DIN formaat | A0 |
| Lengte binnenmaat (in mm) | 830 mm |
| Lengte | 850 mm |
| Breedte | 70 mm |
| Wanddikte | 1,6 mm |
| Diameter | 70 mm |
| Pallethoeveelheid | 216 |
| Materiaal | Papier + PP |
| Productkleur | Bruin |