Boekverpakking wikkel plakstrip 150 x 128 x max. ⤒ 42 mm (enkelgolf)
Artikelnr:
07000792
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 0,64€ 0,77
Per Stuk
Boekverpakking wikkel plakstrip 150 x 128 mm van enkelgolf karton met plakstrip en verstelbare hoogte tot 42 mm. Voor compacte en tapevrije verzending.
Op voorraad
- Verstelbare hoogte
- Tapevrije sluiting
- Goede bufferzone
Jij betaalt
€ 0,99
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 49,50
Excl. BTW
€ 59,90
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze boekverpakking wikkel plakstrip van 150 x 128 mm is ideaal voor het verzenden van kleinere boeken of kaften tot en met 42 mm hoogte. De verpakking is gemaakt van enkelgolf karton en voorzien van een zelfklevende sluiting, waardoor je geen tape nodig hebt. Dankzij de ruime zijflappen, voorgerilde kleppen en openscheurperforatie blijft de inhoud stevig op zijn plaats en goed beschermd. Geschikt voor artikelen tot 5 kg en eenvoudig te recyclen na gebruik.
Specificaties
| Artikelnummer | 07000792 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 150 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 128 mm |
| Aantal golven | Enkelgolf |
| Pallethoeveelheid | 4000 |
| Dikte te verpakken product van | 10 mm |
| Dikte te verpakken product t/m | 42 mm |
| Productkleur | Bruin |