Boekverpakking wikkel plakstrip 455 x 320 x max. ⤒ 80 mm (enkelgolf)
Artikelnr:
07000788
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 1,62€ 1,96
Per Stuk
Boekverpakking wikkel plakstrip 455 x 320 mm van enkelgolf karton met plakstrip en verstelbare hoogte tot 80 mm. Voor stevige en tapevrije verzending.
Op voorraad
- Verstelbare hoogte
- Tapevrije sluiting
- Goede bufferzone
Jij betaalt
€ 2,49
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 62,25
Excl. BTW
€ 75,32
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze boekverpakking wikkel plakstrip van 455 x 320 mm is ideaal voor het verzenden van grotere boeken of documenten tot en met 80 mm hoogte. De verpakking is gemaakt van enkelgolf karton en heeft een zelfklevende sluiting, waardoor je geen tape nodig hebt. Dankzij de ruime zijflappen, voorgerilde kleppen en openscheurperforatie blijft de inhoud stevig op zijn plaats en goed beschermd. Geschikt voor artikelen tot 5 kg en eenvoudig te recyclen na gebruik.
Specificaties
| Artikelnummer | 07000788 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 455 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 320 mm |
| Aantal golven | Enkelgolf |
| Pallethoeveelheid | 500 |
| Dikte te verpakken product van | 0 mm |
| Dikte te verpakken product t/m | 80 mm |
| Productkleur | Bruin |