Boekverpakking wikkel plakstrip 245 x 165 x max. ⤒ 40 mm (enkelgolf)
Artikelnr:
07000714
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 0,77€ 0,93
Per Stuk
Boekverpakking wikkel plakstrip 245 x 165 mm van enkelgolf karton met plakstrip en verstelbare hoogte tot 40 mm voor stevige en tapevrije verzending.
Op voorraad
- Verstelbare hoogte
- Tapevrije sluiting
- Goede bufferzone
Jij betaalt
€ 1,19
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 59,50
Excl. BTW
€ 72,00
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze boekverpakking wikkel plakstrip van 245 x 165 mm is gemaakt van stevig enkelgolf karton en heeft een verstelbare hoogte tot en met 40 mm. De zelfklevende sluiting maakt tape overbodig en de openscheurperforatie zorgt voor eenvoudig openen. Dankzij de ruime zijflappen en voorgerilde flappen blijft de inhoud stevig op zijn plaats. Geschikt voor boeken en kaften tot en met 9 cm hoogte en 5 kg. Een efficiënte, goed te recyclen oplossing voor compacte verzendingen.
Specificaties
| Artikelnummer | 07000714 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 245 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 165 mm |
| Aantal golven | Enkelgolf |
| Pallethoeveelheid | 1500 |
| Dikte te verpakken product van | 0 mm |
| Dikte te verpakken product t/m | 40 mm |
| Productkleur | Bruin |