Boekverpakking wikkel plakstrip 270 x 185 x max. ⤒ 80 mm (enkelgolf)
Artikelnr:
07000784
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 0,78€ 0,94
Per Stuk
Boekverpakking wikkel plakstrip 270 x 185 mm van enkelgolf karton met plakstrip en verstelbare hoogte tot 80 mm. Voor stevige en tapevrije verzending.
Op voorraad
- Verstelbare hoogte
- Tapevrije sluiting
- Goede bufferzone
Jij betaalt
€ 1,21
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 60,50
Excl. BTW
€ 73,21
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze boekverpakking wikkel plakstrip van 270 x 185 mm is gemaakt van stevig enkelgolf karton en heeft een verstelbare hoogte tot en met 80 mm. De zelfklevende sluiting zorgt voor een snelle en stevige afsluiting zonder tape. Dankzij de ruime zijflappen en voorgerilde kleppen blijft de inhoud goed beschermd tijdens transport. De doos is voorzien van een openscheurperforatie en geschikt voor boeken of documenten tot 5 kg. Na gebruik goed te recyclen.
Specificaties
| Artikelnummer | 07000784 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 270 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 185 mm |
| Aantal golven | Enkelgolf |
| Pallethoeveelheid | 1250 |
| Dikte te verpakken product van | 30 mm |
| Dikte te verpakken product t/m | 80 mm |
| Productkleur | Bruin |