Boekverpakking wikkel plakstrip 217 x 155 x max. ⤒60 mm (enkelgolf)
Artikelnr:
07000702
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 1,02€ 1,23
Per Stuk
Witte boekverpakking wikkel plakstrip 217 x 155 mm van enkelgolf karton met plakstrip en verstelbare hoogte. Voor een nette en tapevrije verzending.
Op voorraad
- Strakke uitstraling
- Plakstrip sluiting
- Verstelbare hoogte
Jij betaalt
€ 1,57
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 78,50
Excl. BTW
€ 94,99
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze witte boekverpakking wikkel plakstrip van 217 x 155 mm is geschikt voor het verzenden van boeken en platte producten tot en met 60 mm hoogte. De verpakking is gemaakt van enkelgolf karton met een strakke witte buitenzijde en voorzien van een zelfklevende sluiting. Dankzij de voorgerilde flappen, ruime zijflappen en openscheurperforatie blijft de inhoud stevig op zijn plaats en goed beschermd. Geschikt voor artikelen tot 5 kg en eenvoudig te recyclen.
Specificaties
| Artikelnummer | 07000702 |
|---|---|
| DIN formaat | A5 |
| Lengte binnenmaat (in mm) | 217 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 155 mm |
| Aantal golven | Enkelgolf |
| Pallethoeveelheid | 1500 |
| Dikte te verpakken product van | 20 mm |
| Dikte te verpakken product t/m | 60 mm |
| Productkleur | Wit |