Boekverpakking wikkel plakstrip 305 x 215 x max. ⤒60 mm (enkelgolf)
Artikelnr:
07000709
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 1,36€ 1,65
Per Stuk
Witte boekverpakking wikkel plakstrip 305 x 215 mm van enkelgolf karton met plakstrip en verstelbare hoogte voor een nette en veilige verzending zonder tape.
Op voorraad
- Strakke uitstraling
- Plakstrip sluiting
- Verstelbare hoogte
Jij betaalt
€ 2,09
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 104,50
Excl. BTW
€ 126,45
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze boekverpakking wikkel plakstrip van 305 x 215 mm is gemaakt van enkelgolf karton en voorzien van een geïntegreerde plakstrip voor snel en tapevrij sluiten. De voorgerilde flappen maken het eenvoudig om de hoogte aan te passen tot en met 60 mm, zodat je producten stevig verpakt blijven. De witte buitenzijde zorgt voor een verzorgde uitstraling. Geschikt voor boeken tot 5 kg en eenvoudig te recyclen na gebruik.
Specificaties
| Artikelnummer | 07000709 |
|---|---|
| DIN formaat | A4 |
| Lengte binnenmaat (in mm) | 305 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 215 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 60 mm |
| Aantal golven | Enkelgolf |
| Pallethoeveelheid | 800 |
| Dikte te verpakken product van | 0 mm |
| Dikte te verpakken product t/m | 60 mm |
| Hoogtebereik te verpakken product waarde t/m | 60 mm |
| Productkleur | Wit |