Boekverpakking wikkel plakstrip 335 x 325 x max. ⤒ 80 mm (enkelgolf)
Artikelnr:
07000742
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 1,30€ 1,57
Per Stuk
Boekverpakking wikkel plakstrip 335 x 325 mm van enkelgolf karton met plakstrip en verstelbare hoogte tot 80 mm. Voor stevige en tapevrije verzending.
Op voorraad
- Verstelbare hoogte
- Tapevrije sluiting
- Goede bufferzone
Jij betaalt
€ 2,00
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 50,00
Excl. BTW
€ 60,50
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze boekverpakking wikkel plakstrip van 335 x 325 mm is gemaakt van stevig enkelgolf karton en heeft een verstelbare hoogte tot en met 80 mm. De ruime zijflappen en voorgerilde kleppen zorgen voor een goede pasvorm en bescherming van je boeken of documenten. Dankzij de zelfklevende sluiting is tape overbodig en met de openscheurperforatie open je de doos eenvoudig. Geschikt voor artikelen tot 5 kg en goed te recyclen.
Specificaties
| Artikelnummer | 07000742 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 335 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 325 mm |
| Aantal golven | Enkelgolf |
| Pallethoeveelheid | 500 |
| Dikte te verpakken product van | 0 mm |
| Dikte te verpakken product t/m | 80 mm |
| Productkleur | Bruin |