Boekverpakking wikkel plakstrip 245 x 165 x max. ⤒ 70 mm (enkelgolf)
Artikelnr:
07000791
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 0,98€ 1,19
Per Stuk
Boekverpakking wikkel plakstrip 245 x 165 mm van enkelgolf karton met plakstrip en verstelbare hoogte tot 70 mm. Voor stevige en tapevrije verzending.
Op voorraad
- Verstelbare hoogte
- Tapevrije sluiting
- Goede bufferzone
Jij betaalt
€ 1,50
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 75,00
Excl. BTW
€ 90,75
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze boekverpakking wikkel plakstrip van 245 x 165 mm is geschikt voor het verzenden van boeken en andere platte producten tot en met 70 mm hoogte. De verpakking is gemaakt van enkelgolf karton en voorzien van een zelfklevende sluiting, waardoor je geen tape nodig hebt. Dankzij de ruime zijflappen, voorgerilde kleppen en openscheurperforatie blijft de inhoud stevig op zijn plaats en goed beschermd. Geschikt voor artikelen tot 5 kg en eenvoudig te recyclen na gebruik.
Specificaties
| Artikelnummer | 07000791 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 245 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 165 mm |
| Aantal golven | Enkelgolf |
| Pallethoeveelheid | 1000 |
| Dikte te verpakken product van | 30 mm |
| Dikte te verpakken product t/m | 35 mm |
| Productkleur | Bruin |