Boekverpakking wikkel plakstrip 355 x 255 x max. ⤒ 80 mm (enkelgolf)
Artikelnr:
07000713
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 1,33€ 1,61
Per Stuk
Boekverpakking wikkel plakstrip 355 x 255 mm van enkelgolf karton met plakstrip en verstelbare hoogte tot 80 mm voor stevige en tapevrije verzending.
Op voorraad
- Verstelbare hoogte
- Tapevrije sluiting
- Goede bufferzone
Jij betaalt
€ 2,05
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 102,50
Excl. BTW
€ 124,03
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze boekverpakking wikkel plakstrip van 355 x 255 mm is gemaakt van stevig enkelgolf karton en heeft een verstelbare hoogte tot en met 80 mm. De zelfklevende sluiting maakt tape overbodig en de openscheurperforatie zorgt voor eenvoudig openen. Dankzij de ruime zijflappen en voorgerilde flappen blijft de inhoud stevig op zijn plaats. Geschikt voor boeken en kaften tot en met 80 mm hoogte en 5 kg. Goed te recyclen en efficiënt in gebruik en opslag.
Specificaties
| Artikelnummer | 07000713 |
|---|---|
| DIN formaat | B4 |
| Lengte binnenmaat (in mm) | 355 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 255 mm |
| Aantal golven | Enkelgolf |
| Pallethoeveelheid | 800 |
| Dikte te verpakken product van | 0 mm |
| Dikte te verpakken product t/m | 80 mm |
| Productkleur | Bruin |